Exekutivní série OKI a OKI MPS

Exekutivní série OKI

Exekutivní série OKI je speciální řadou OKI produktů formátu A3 a A4, jejíž modely jsou především určeny pro pronájmy. Vyznačuje se nízkými provozními náklady tisku (se zachováním vynikající kvality barevného i černobílého tisku) a zároveň levnějším spotřebním materiálem než u OKI IT série. Všechny produkty v portfoliu Exekutivní série jsou pečlivě vybírány a konfigurovány (standardně vybaveny připojením k síti, veškerým potřebným softwarem a ovladači potřebným k provozování tiskárny/multifunkce) a nabízejí nejlepší řešení ve své třídě.

Exekutivní série OKI je alternativou k standardně prodávané OKI IT sérii. Její užitné vlastnosti pomáhají zákazníkům optimalizovat celou tiskovou infrastrukturu, přináší okamžité finanční výhody, vylepšené workflow, významný pokrok v zabezpečení tisku a nižší dopad na životní prostředí.

Aktuální produktová řada tiskáren a multifunkčních tiskáren Executive Series (PDF)

Produkty Exekutivní série OKI jsou k dispozici prostřednictvím vybraných partnerů ES. JVM servis, s.r.o. má široké znalosti produktové řady ES, poskytuje profesionální rady a řešení na míru.