IT a počítačové sítě

Optimalizace, podpora a servis IT

Společnost JVM servis, s.r.o. se zaměřuje mimo jiné na služby, které usnadňují a zefektivňují uživatelům používání ICT v každodenní praxi. Jejím cílem je odstraňování problémů u uživatelů a minimalizace jejich výskytu. Podporuje a zavádí technologie, které šetří čas i náklady.

Racionalizace IT

V rámci IT poradenství pomůžeme sladit váš potenciál v oblasti IT se strategickými a finančními cíli vaší firmy. Naše znalosti a zkušenosti vám mohou pomoci dosáhnout lepších výsledků v investicích do IT.

Poradenství

Poskytujeme předprodejní servis, konzultace, školení. Samozřejmou součástí realizace projektů je logistická podpora, instalace na místě, implementace a systémová integrace.

Nedílnou součástí poskytovaných služeb je poprodejní podpora, jež se skládá z konzultací s odborníky, produktových a technických prezentací a školení sestavených na míru podle individuálních požadavků zákazníka.

Dodávky produktů výpočetní techniky

Vybereme produkty s optimálním poměrem cena/výkon. Dodávka na místo určení je samozřejmostí. Zprovoznění a proškolení je součástí dodávky.

Servis osobních počítačů, periferií

Provádíme servis a opravy počítačů, odvirování počítačů, prodej nových značkových osobních počítačů. Provádíme i asambláž vlastních osobních počítačů. Víme, jakou cenu má Váš čas, a proto klademe důraz na rychlé a kvalitní odstranění závady. Zaměřujeme se na osobní počítače, které pracují s operačním systémem Microsoft Windows. Zajistíme záruční servis desktopů a notebooků Hewlett-Packard, Lenovo, pozáruční servis desktopů nebo notebooků většiny výrobců na trhu.

Opravy tiskáren

Zajistíme diagnostiku a opravy všech běžných typů laserových, inkoustových i termo tiskáren.

Opravy UPS APC

Oprava záložních zdrojů APC včetně výměny baterií a kalibrace.

Servis u zákazníka

Počítač můžete dopravit do servisu, nebo je možné sjednat návštěvu našeho technika u Vás.